tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Święto Sapera u patrona szkoły
Święto Sapera u patrona szkoły
Napisał Sekretariat   
Wtorek 23 kwietnia 2013

    Jak co roku, z okazji Święta Sapera na terenie jednostki wojskowej 2 Mazowieckiego Pułku Saperów odbyła się zbiórka żołnierzy na placu apelowym oraz „Dzień Otwartych Koszar”. Dla wszystkich gości przybyłych tego dnia do pułku przygotowano wiele atrakcji oraz niespodzianek w tym m.in. pokaz sprzętu wojskowego, zawody sportowe i niezmiernie widowiskowa defilada. W uroczystościach wzięli udział: Dowódca Wojsk Lądowych Generał broni Zbigniew Głowienka, dyrektor naszej szkoły Eugeniusz Omelczuk, władze samorządowe Miasta Nowy Dwór Mazowiecki, Gmin Błonia i Czosnowa, władze powiatu nowodworskiego i warszawskiego-zachodniego, dzieci i młodzież z okolicznych  przedszkoli oraz młodzież gimnazjalna z klas o profilu wojskowym i policyjnym. Podczas obchodów Dowódca Wojsk Lądowych wyróżnił "Odznaką Honorową Wojsk Lądowych" Dowódcę 2 Pułku Saperów płk. Adama Przygodę oraz Dowódcę Kompanii Dowodzenia kpt. Piotra Grendę. Ponadto wręczono "Gwiazdy Afganistanu" oraz "Odznaki Pamiątkowe 2 Mazowieckiego Pułku Saperów".

 

< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Ministerstwo Edukacji Narodowej

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
4688931