tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Uczniowie Modrzewskiego wyróżnieni w konkursie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
Uczniowie Modrzewskiego wyróżnieni w konkursie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
Napisał Sekretariat   
Piątek 21 czerwca 2013
       W dniu 19 czerwca 2013 w Instytucie Filologii Słowiańskiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbyło się rozstrzygnięcie II Konkursu multimedialnego dla szkół ponadgimnazjalnych na najlepszą prezentację: „ Jak wygląda Ukraina – propozycja wycieczki”.
          Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego. W zmaganiach konkursowych wzięło udział około 150 uczniów z 25 szkół Lubelszczyzny. Komisja konkursowa oceniła aż 70 prezentacji. Wśród wyróżnionych i nagrodzonych uczniów są uczniowie Modrzewskiego : Monika Dyśko i Klaudia Krzysztal oraz Patrycja Ulaniuk i Patryk Sulmiński z klasy II LOb/d.
       Przygotowanie pracy konkursowej wymagało od uczniów szerokiej wiedzy z zakresu geografii, historii oraz kultury Ukrainy i jej mieszkańców. Ważnym elementem było także poszukiwanie polskich śladów na jej terytorium. Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem nauczyciela języka rosyjskiego – pani Urszuli Kalenik.
       Patronat honorowy nad konkursem objął Konsulat Generalny Ukrainy w Lublinie.Wyróżnionym uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. 
Ostatnia aktualizacja ( Piątek 21 czerwca 2013 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
5530425