tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Gminowo podsumowane
Gminowo podsumowane
Napisał Sekretariat   
Tuesday, 25 June 2013

      Delegacja uczniów naszej szkoły wraz z koordynatorem projektu, P. Małgorzatą Oleniak wzięła udział w podsumowaniu projektu Gminowo. Uroczystość odbyła się  dnia 20-21 czerwca 2013 r. w Warszawie

       Korzystając ze znanej już z projektu "gry miejskiej", młodzież przeprowadziła monitoring miasta Warszawy pod względem sportu i turystyki, edukacji, bezpieczeństwa oraz przestrzeni przyjaznej rodzinie. W ten sposób dokonano oceny miasta, jego użyteczności dla mieszkańców i turystów. Gra była także okazją do poznania miasta stołecznego od "podszewki" - jego wad(korki), i zalet (wszechstronna infrastruktura i przestrzeń dla rodzin). Inicjatywa umożliwiła poznanie młodzieży z całej Polski, wymianę doświadczeń oraz wspaniałą zabawę edukacyjną. 

     Na koniec delegacja odebrała z rąk pani Joanny Różyckiej (koordynatorki projektu)  z Fundacji im. Roberta Schumana dyplomy zaświadczające o udziale w  projekcie.

Ostatnia aktualizacja ( Tuesday, 25 June 2013 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+
Dziennik

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
3943216