tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Rok szkolny 2013/2014 rozpoczęty
Rok szkolny 2013/2014 rozpoczęty
Napisał Sekretariat   
Sobota 7 września 2013

        2 września 2013r. o godzinie 8.00 uczniowie, grono pedagogiczne i zaproszeni goście spotkali się na inauguracji nowego roku szkolnego. Dyrektor szkoły p. Eugeniusz Omelczuk powitał zebranych po wakacyjnej przerwie, przedstawił organizację roku szkolnego 2013/2014 i oczywiście życzył wszystkim wszelkich sukcesów. Szczególne słowa skierował do uczniów klas pierwszych, zapewniając ich, że w naszej szkole każdy jest wyjątkowy i ważny. Zachęcał także do aktywnego udziału w różnego rodzaju zajęciach oraz korzystania z bogatego zaplecza dydaktycznego szkoły.

       Na uroczystości zaprezentowano kandydatów do stypendium Prezesa Rady Ministrów – Monikę Dyśko z klasy III LO i Justynę Komarowska z klasy III TI. Wicestarosta Powiatu Włodawskiego p. Edward Łągwa wręczył najlepszym uczniom nominacje na stypendystów Zarządu Powiatu. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Magdalena Stadnik (kl. II LO), Marta Torbicz (kl.II LO), Dorota Książek (kl. II LO), Rafał Marczyk (kl. IV TI) oraz Paweł Fudala (kl. III TI).

      Pan starosta pogratulował także panu Mirosławowi Trociukowi otrzymania zaszczytnego tytułu Profesora Oświaty.

Stypendyści

Zapraszamy do galerii.

Ostatnia aktualizacja ( Czwartek 19 września 2013 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
5530511