tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Rok szkolny 2013/2014 rozpoczęty
Rok szkolny 2013/2014 rozpoczęty
Napisał Sekretariat   
Saturday, 07 September 2013

        2 września 2013r. o godzinie 8.00 uczniowie, grono pedagogiczne i zaproszeni goście spotkali się na inauguracji nowego roku szkolnego. Dyrektor szkoły p. Eugeniusz Omelczuk powitał zebranych po wakacyjnej przerwie, przedstawił organizację roku szkolnego 2013/2014 i oczywiście życzył wszystkim wszelkich sukcesów. Szczególne słowa skierował do uczniów klas pierwszych, zapewniając ich, że w naszej szkole każdy jest wyjątkowy i ważny. Zachęcał także do aktywnego udziału w różnego rodzaju zajęciach oraz korzystania z bogatego zaplecza dydaktycznego szkoły.

       Na uroczystości zaprezentowano kandydatów do stypendium Prezesa Rady Ministrów – Monikę Dyśko z klasy III LO i Justynę Komarowska z klasy III TI. Wicestarosta Powiatu Włodawskiego p. Edward Łągwa wręczył najlepszym uczniom nominacje na stypendystów Zarządu Powiatu. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Magdalena Stadnik (kl. II LO), Marta Torbicz (kl.II LO), Dorota Książek (kl. II LO), Rafał Marczyk (kl. IV TI) oraz Paweł Fudala (kl. III TI).

      Pan starosta pogratulował także panu Mirosławowi Trociukowi otrzymania zaszczytnego tytułu Profesora Oświaty.

Stypendyści

Zapraszamy do galerii.

Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 19 September 2013 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+
Dziennik

Ważne strony
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
3832881