tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Obóz sportowo-obronny Kazuń 2013 młodzieży szkolnej ZSZ nr1 i II LO we Włodawie
Obóz sportowo-obronny Kazuń 2013 młodzieży szkolnej ZSZ nr1 i II LO we Włodawie
Napisał Sekretariat   
Środa 11 września 2013
W dniach 24 - 27 czerwca 2013 r. na terenie 2 Mazowieckiego Pułku Saperów w Kazuniu Nowym odbył się Obóz Sportowo-Obronny, w którym uczestniczyło 37 uczniów i 5 opiekunów z ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie. Byli to w większości uczniowie uczęszczający do klas o profilu „straż graniczna”. W trakcie pobytu na obozie w Kazuniu młodzież miała możliwość uczestniczenia w różnego typu zajęciach wojskowych i sportowych:1.      Zapoznanie z przeznaczeniem i możliwościami 2MPSAP.2.      Zapoznanie z historią i tradycjami 2MPSAP.3.      Szkolenie bojowe zakończone zawodami strzeleckimi.4.      Musztra indywidualna.5.      Szkolenie inżynieryjno- saperskie.6.      Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy.7.      Badanie sprawności fizycznej przy pomocy testów obowiązujących w polskiej armii.8.      Zajęcia z piłki siatkowej i innych gier zespołowych.9.      Zajęcia fitness organizowane przez Klub Wojskowy.Uczestnicy obozu zwiedzili także zabytkową Twierdzę Modlin, Łazienki Królewskie oraz Stare Miasto w Warszawie.

Serdeczne podziękowania składamy Starostwu Powiatowemu we Włodawie, firmie „Slawex” oraz Radzie Rodziców za dofinansowanie kosztów pobytu na obozie.

< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
5530491