tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Dzień otwartych drzwi
Dzień otwartych drzwi
Napisał Sekretariat   
Monday, 05 May 2008

W dniu 29 kwietnia gościliśmy gimnazjalistów z naszego regionu oraz wszystkich zainteresowanych dalszą nauką w naszej szkole. Już od kilku lat "Dzień otwartych drzwi" ma formę targów edukacyjnych. Na dużej hali sportowej otworzyliśmy kilkanaście stoisk prezentujących ofertę edukacyjną.
galeria zdjęć.

29 kwietnia odbył się także powiatowy etap Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego zorganizowany przez Powiatową Komendę Policji we Włodawie. W końcowej klasyfikacji zwyciężyła drużyna Zasadniczej Szkoły Zawodowej w składzie: Adrian Sawicki, Krzysztof Kędzierawski, Patryk Jung (uczniowie II e) opiekun Mariusz Masłowski. Drugie miejsce zajęli również uczniowie naszej szkoły; drużyna Technikum Mechanicznego: Norbert Czoboda (III TMa), Piotr Prucnal (III TMa), Rafał Dorosz (III TMb), opiekun Wojciech Jarząbek. W turnieju wzięła również udział drużyna I LO we Włodawie i Zespołu Szkół Rolniczych w Korolówce.Trzy zwycięskie drużyny otrzymały wartościowe nagrody i puchary ufundowane przez Starostę powiatu włodawskiego. Ponadto Norbert Czoboda wygrał w klasyfikacji indywidualnej, za co otrzymał cenną nagrodę, którą wręczył Komendant włodawskiej policji.
Gratulujemy!!!

 

Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 08 May 2008 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+
Dziennik

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
3908092