tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Komunikat z Wojewódzkiej Licealiady w Tenisie Stołowym Indywidualnym
Komunikat z Wojewódzkiej Licealiady w Tenisie Stołowym Indywidualnym
Napisał Sekretariat   
Poniedziałek 18 listopada 2013

Hrubieszów - 05.11.2013r.

            W dniu 5 listopada 2013r. w Hrubieszowie odbyła się Wojewódzka Licealiada
w Tenisie Stołowym Indywidualnym. Turniej rozgrywany był „systemem rosyjskim”.

      Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie reprezentowały dwie uczennice: Patrycja Waszczuk i Monika Wertejuk. Obie zawodniczki pierwsze dwa mecze rozegrały z zaznaczoną przewagą  zwyciężając w każdym 3:0. W trzecim spotkaniu Patrycji po drugiej stronie stołu pojawiła się Karolina Lalak, która, jak później się okazało, zwyciężyła w zawodach. Rozstrzygnięcie w tym meczu nastąpiło po zaciętej rywalizacji dopiero w ostatnim 5 secie, w którym to nasza uczennica uległa na przewagi 12:10. Z kolei Monika Wertejuk w kolejnym meczu musiała uznać wyższość Sylwii Pawlak, drugiej zawodniczki turnieju. Zarówno Lalak jak i Pawlak to krajowa czołówka w tej kategorii wiekowej. Następny przegrany mecz Patrycji i Karoliny zakończył ich udział w zawodach. Pomimo zajętych miejsc w przedziale IX-XII dziewczęta godnie zaprezentowały naszą szkołę, rywalizując z tak świetnymi zawodniczkami. Zabrakło trochę szczęścia i determinacji w końcowej fazie rywalizacji. W punktacji drużynowej ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie
z liczbą 36 pkt zajęło III miejsce.

< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
5540752