tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów
Uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów
Napisał Sekretariat   
Niedziela 24 listopada 2013

            Dnia 18 listopada 2013 roku w "Sali Błękitnej" Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. W uroczystości wzięli udział m.in.: Pan Włodzimierz Karpiński Minister Skarbu Państwa, Pani Jolanta Szołno – Koguc Wojewoda Lubelski, Pan Grzegorz Raniewicz Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, Pan Krzysztof Babisz Lubelski Kurator Oświaty, Pan Krzysztof Grabczuk Wicemarszałek Województwa Lubelskiego, Pan Wiesław Holaczuk Starosta Włodawski, Pan Eugeniusz Omelczuk Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie oraz rodzice nagrodzonych uczniów.


            Wśród wielu wyróżnionych  stypendia otrzymały również uczennice naszej szkoły : Monika Dyśko z II Liceum Ogólnokształcącego oraz Justyna Komarowska z Technikum. Serdecznie gratulujemy stypendystkom i życzymy dalszych sukcesów.
Ostatnia aktualizacja ( Niedziela 24 listopada 2013 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Ministerstwo Edukacji Narodowej

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
4688937