tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Wizyta w Szacku
Wizyta w Szacku
Napisał Sekretariat   
Wtorek 26 listopada 2013

   Dnia 20 listopada 2013r delegacja uczniów z naszej szkoły gościła w Szkole średniej w Szacku na Ukrainie. Wizyta była efektem porozumienia o współpracy zawartego między szkołami.  Młodzież złożyła hołd żołnierzom polskim z grup Korpusu Ochrony Pogranicza gen. bryg. Wilhelma Orlika Rückemanna, którzy zginęli  w 1939r broniąc granic Polski i pochowani są na Ukrainie.

   Spotkanie z kolegami i nauczycielami ze szkoły w Szacku przebiegało w przyjaznej atmosferze, co nie przeszkadzało w rywalizacji sportowej, gdyż rozegrany został mecz w piłkę  siatkową. Uwieńczeniem wizyty była wycieczka nad jezioro Świtaź i zwiedzanie Muzeum Flory i fauny w Szacku.

   Spotkanie z rówieśnikami z Ukrainy należało do udanych. Liczymy na rewizytę kolegów z Szacka.

           

Ostatnia aktualizacja ( Środa 26 lutego 2014 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Kuratorium Oświaty w Lublinie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
4697329