tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Waleczne serca
Waleczne serca
Napisał Sekretariat   
Środa 18 grudnia 2013

     7 grudnia 2013 r. w Tarczynie koło Warszawy odbyła się siódma edycja Międzynarodowych Mistrzostw Polski UFR. Walki prowadzone były na matach jak i w ringu na zasadach UFR: runda boksu, runda kickboxingu, runda kicku na zasadach K 1.

 

 

     W zawodach brała udział drużyna MKS „Mechanik” Włodawa sekcja kickboxingu i boksu Skorpion, którą prowadzi Sylwester Protas. Nie zawiodły nasze kadrowiczki: Małgorzata „Zadra” Choma ( kl. II Tg) i Beata Rusiecka (kl. I LOj), które zdobyły złote medale w swoich kategoriach wagowych. Przemysław Nowosad (kl. II Tb/g) w kat. do 81 kg skończył walkę w 40 sekundzie, nie dając najmniejszych szans przeciwnikowi. W finale zmierzył się z bardzo doświadczonym zawodnikiem który swój półfinał zakończył również przez nokaut w drugiej rundzie. Ostatecznie nasz uczeń wywalczył srebrny medal. Należy podkreślić, że Przemek Nowosad odnotował najszybsze zakończenie walki przez nokaut techniczny oraz najlepszy debiut tych zawodów Gratulujemy i życzymy „walecznym sercom” dalszych sukcesów.
Ostatnia aktualizacja ( Środa 18 grudnia 2013 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
5530470