tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Waleczne serca
Waleczne serca
Napisał Sekretariat   
Środa 18 grudnia 2013

     7 grudnia 2013 r. w Tarczynie koło Warszawy odbyła się siódma edycja Międzynarodowych Mistrzostw Polski UFR. Walki prowadzone były na matach jak i w ringu na zasadach UFR: runda boksu, runda kickboxingu, runda kicku na zasadach K 1.

 

 

     W zawodach brała udział drużyna MKS „Mechanik” Włodawa sekcja kickboxingu i boksu Skorpion, którą prowadzi Sylwester Protas. Nie zawiodły nasze kadrowiczki: Małgorzata „Zadra” Choma ( kl. II Tg) i Beata Rusiecka (kl. I LOj), które zdobyły złote medale w swoich kategoriach wagowych. Przemysław Nowosad (kl. II Tb/g) w kat. do 81 kg skończył walkę w 40 sekundzie, nie dając najmniejszych szans przeciwnikowi. W finale zmierzył się z bardzo doświadczonym zawodnikiem który swój półfinał zakończył również przez nokaut w drugiej rundzie. Ostatecznie nasz uczeń wywalczył srebrny medal. Należy podkreślić, że Przemek Nowosad odnotował najszybsze zakończenie walki przez nokaut techniczny oraz najlepszy debiut tych zawodów Gratulujemy i życzymy „walecznym sercom” dalszych sukcesów.
Ostatnia aktualizacja ( Środa 18 grudnia 2013 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Ministerstwo Edukacji Narodowej

W skrócie

Czy wiesz, że w dniu 1 lutego 1929 r. otwarto Dokształcającą Szkołę Zawodową, była to szkoła koedukacyjna która, mieściła się w gmachu Szkoły Powszechnej nr 1 (ul. Wyzwolenia).Uczyło w niej ośmiu nauczycieli ze szkół powszechnych, nauka trwała 3 godziny dziennie, łącznie – 18 tygodniowo. W roku szkolnym 1937/38 uczęszczało do niej 73 uczniów w następujących zawodach: krawiec, kuśnierz, szewc, kamasznik, czapnik, subiekt, ślusarz, zegarmistrz, fryzjer, stolarz, cieśla, drukarz, introligator, mechanik, murarz, rzeźnik, robotnik dzienny, a także 11 niezatrudnionych.

Licznik odwiedzin
4688932