tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Nasi medaliści
Nasi medaliści
Napisał Sekretariat   
Środa 18 grudnia 2013
     30 listopada 2013 r. w Lublinie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w kickboxingu w wersji kick light i pointfighting - ciągła wersja walki z kopnięciami na uda oraz wersja przerywana na punkty. W zawodach brało udział 51 zawodników i zawodniczek z 7 klubów.
        Wielki sukces odnieśli uczniowie naszej szkoły. Beata Rusiecka z klasy ILO „j“ w pięknym stylu wywalczyła złoty medal. Przemysław Nowosad (kl. II tb/g), nie dając szans zawodnikowi gospodarzy, po trzech rundach wygrał jednogłośnie na punkty i uzyskał tym samym tytuł Mistrza Województwa. 7 grudnia Przemek zadebiutuje w mistrzostwach międzynarodowych w wersji full-conact. Poziom zawodów był wysoki, walki odbyły bez kontuzji, w pełnym wymiarze czasu. Utytułowanych zawodników przygotowywał trener Sylwester Protas (absolwent naszej szkoły). Do organizacji wyjazdu przyczynili się: p. Eugeniusz Omelczuk, p. Andrzej Wysokiński i wieloletni sponsor sekcji - p. Wiesław Blicharski.
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
4693905