tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Narodowy Program Zwalczania Chorób Tytoniowych
Narodowy Program Zwalczania Chorób Tytoniowych
Napisał Sekretariat   
Friday, 06 June 2008
W roku 2008, w kraju realizowany jest Narodowy Program Zwalczania Chorób Tytoniowych. W ramach tego programu 31 maja rozpoczęła się Ogólnopolska Kampania Społeczna, pod hasłem: „Młodość bez tytoniu”. Z problemem nikotynizmu postanowili zmierzyć się uczniowie i nauczyciele Zasadniczej Szkoły Zawodowej i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie, przystępując do jego realizacji. Aby podkreślić szkodliwość biernego palenia, w maju przeprowadzili na terenie szkoły szeroką akcję pod hasłem: ,,Palacze, pozwólcie nam żyć”.Wystosowali apel do palaczy, by nie narażali uczniów niepalących na szkodliwość dymu tytoniowego. W szkole pojawiły się hasła, plakaty oraz gazetki o treści antynikotynowej . W bibliotece szkolnej zaprezentowano literaturę dotyczącą nałogu oraz przeprowadzono konkurs o tematyce profilaktycznej. 

Warto podkreślić, że walkę z nikotynizmem szkoła podjęła już we wrześniu 2007 r. wdrażając w szkole program zdrowotny pt. ,,Gra o życie”.
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+
Dziennik

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
3908087