tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Dzień otwarty w Modrzewiaku
Dzień otwarty w Modrzewiaku
Napisał Sekretariat   
Sobota 22 marca 2014
    Gwarnie, wesoło, przyjemnie – tak społeczność „Modrzewiaka” witała Pierwszy Dzień Wiosny. Mury Szkoły odwiedzili w tym dniu uczniowie gimnazjów powiatu włodawskiego: z Wyryk, Starego Brusa, Urszulina, Hanny i Dubeczna.

   W szkole czekali już na nich Gospodarze – Dyrekcja, nauczyciele i przede wszystkim uczniowie (często po prostu starsi koledzy gimnazjalistów). Z tej okazji przygotowano krótką  część artystyczną, pokazy sportowe, przedstawiono ofertę edukacyjną na przyszły rok szkolny, zapoznano gimnazjalistów z bazą lokalową.

    Żarty, zabawa, gry dydaktyczne i sportowe, inscenizacje okazały się skutecznym sposobem prezentacji możliwości szkoły. Po raz kolejny „Modrzewiak” udowodnił, że potrafi połączyć to, co poważne z humorem i dobrą zabawą.

    Pierwszy Dzień Wiosny to zapowiedź Dni Otwartych Szkoły, które odbędą się 14 maja. Serdecznie zapraszamy.
Ostatnia aktualizacja ( Sobota 22 marca 2014 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
5540657