tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Uczniowie Modrzaka najlepsi w gimnastyce
Uczniowie Modrzaka najlepsi w gimnastyce
Napisał Sekretariat   
Wednesday, 26 March 2014

W dniu 22.03.2014r. w Garwolinie odbyły się „Otwarte Zawody Regionu Mazowsza UKS-ów w Gimnastyce”.

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie reprezentowała drużyna chłopców w składzie: Dawid Masiukiewicz, Mateusz Malik, Ireneusz Grzywaczewski, Michał Wólczyński, Mateusz Sidoruk i Marcel Strzałkowski prowadzona przez Mariusza Kuśmirka.

 

 

     W całej imprezie sportowej uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Wśród szkół ponadgimnazjalnych w kategorii chłopców rywalizacja odbywała się na trzech przyrządach: ćwiczenia wolne na ścieżce, ćwiczenia na drążku i skok przez skrzynię. Reprezentacja „Modrzaka” zajęła I miejsce
drużynowo, nie dając szans innym szkołom. W rywalizacji indywidualnej najlepszym zawodnikiem w tej kategorii został Mateusz Malik, który uzyskał z trzech przyrządów największą łączną ilość punktów. Wyróżnić należy również Mateusza Sidoruka, który za wykonane ćwiczenie na przyrządzie, jako jedyny uczeń szkół ponadgimnazjalnych, uzyskał najwyższą notę 10,0.

Drużyna „Modrzaka” wróciła do Włodawy uśmiechnięta, zadowolona z pucharem
i złotymi medalami.

Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 27 March 2014 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi

Ważne strony
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie

W skrócie

Czy wiesz, że w dniu 1 lutego 1929 r. otwarto Dokształcającą Szkołę Zawodową, była to szkoła koedukacyjna która, mieściła się w gmachu Szkoły Powszechnej nr 1 (ul. Wyzwolenia).Uczyło w niej ośmiu nauczycieli ze szkół powszechnych, nauka trwała 3 godziny dziennie, łącznie – 18 tygodniowo. W roku szkolnym 1937/38 uczęszczało do niej 73 uczniów w następujących zawodach: krawiec, kuśnierz, szewc, kamasznik, czapnik, subiekt, ślusarz, zegarmistrz, fryzjer, stolarz, cieśla, drukarz, introligator, mechanik, murarz, rzeźnik, robotnik dzienny, a także 11 niezatrudnionych.

Licznik odwiedzin
3673417