tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Czytamy w podróży... Herberta
Czytamy w podróży... Herberta
Napisał Sekretariat   
Piątek 28 marca 2014

      27 marca 2014 r., odbyła się druga ogólnopolska akcja „Czytam w podróży... Herberta”. Uczennice naszej szkoły: Paulina Tyszczuk, Iza Nahuluk i Magdalena Powaga Patrycja Waszczuk, rozdawały osobom podróżującym zakładki do książek z fragmentami utworów Zbigniewa Herberta.

 

 

Celem przedsięwzięcia zainicjowanego przez Fundację im. Zbigniewa Herberta jest upowszechnianie oraz zachęcanie do czytania tekstów tego wybitnego poety, eseisty i dramatopisarza. Na czytanie warto wykorzystać każda wolną chwilę, dlatego podróż, nawet ta codzienna do szkoły czy pracy, może być doskonałą okazją do nadrobienia literackich zaległości.

 

 

 

 

 

 

 

Do tegorocznej edycji „Czytam w podróży... Herberta” zaprosiła nas Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie.

Ostatnia aktualizacja ( Piątek 28 marca 2014 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
4115504