tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Modrzewski laureatem konkursu o Ukrainie
Modrzewski laureatem konkursu o Ukrainie
Napisał Sekretariat   
Monday, 31 March 2014

     W dniu 25 marca 2014 roku na Wydziale Nauk Humanistycznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego podsumowano III edycję konkursu na najlepszą prezentację multimedialną pt. JAK WYGLĄDA UKRAINA- PROPOZYCJA WYCIECZKI.

 

Temat tegorocznej edycji : NAD BRZEGAMI UKRAIŃSKICH RZEK.

 


 Na konkurs nadesłano wiele zgłoszeń z różnych szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego. Wśród różnych  prezentacji nadesłanych na konkurs, była też praca uczennic naszej szkoły: Patrycji Ulaniuk z klasy III b liceum  oraz Justyny Komarowskiej z klasy III technikum informatycznego. Patrycja i Justyna wykazały się dużą znajomością geografii, historii oraz kultury  Ukrainy.


 Reprezentantki Modrzewskiego uzyskały tytuł laureata (II miejsce), otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe.

 


 Warto dodać, że  uczennica Patrycja Ulaniuk uczestniczyła również w poprzedniej edycji konkursu i w roku ubiegłym, wraz z Moniką Dyśko i Patrykiem Sulmińskim  ( klasa  III LO b),  otrzymała wyróżnienie.


Uczennice przygotowały pracę konkursową pod kierunkiem p. Urszuli Kalenik

 

Ostatnia aktualizacja ( Tuesday, 01 April 2014 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi

Ważne strony
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
3673440