tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Relacja ze spotkania z absolwentką naszej szkoły- Magdą Matczuk
Relacja ze spotkania z absolwentką naszej szkoły- Magdą Matczuk
Napisał Sekretariat   
Piątek 4 kwietnia 2014

       W dniu 27.03.2014 odbyło się spotkanie uczniów klas przyrodniczych z Magdą Matczuk    - absolwentką Liceum Ogólnokształcącego naszej szkoły.

Magda ukończyła kierunek „technologia chemiczna” na Politechnice Warszawskiej a obecnie jest doktorantem tej uczelni w ramach Międzynarodowych Projektów Doktoranckich Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Pracuje nad doktoratem o lekach przeciwnowotworowych.


      Uczniowie dowiedzieli się, jak przebiegają studia na tym kierunku i jak się do nich przygotować. Magda podzieliła się swoimi doświadczeniami szkolnymi i zawodowymi. Dowiedzieliśmy się też na czym polega jej praca naukowa.

< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
5853347