tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Wykład - "Czy potrzebujemy twardego dysku"
Wykład - "Czy potrzebujemy twardego dysku"
Napisał Sekretariat   
Poniedziałek 7 kwietnia 2014

        W dniu 4 kwietnia2014 roku, w sali konferencyjnej  naszej szkoły odbył się wykład  dr inż. Andrzeja  Bobyka  pod tytułem „Czy potrzebujemy twardego dysku, czyli realna ICT w wirtualnej chmurze – filozofia.”. Uczestnikami byli uczniowie klas technikum informatycznego.

 

        Pan doktor przedstawił główna ideę „przetwarzania w chmurze”, wyjaśnił pojęcia z tym związane. Uczniowie zapoznani zostali również z rodzajami usług dostępnych w „chmurze”, z ich kosztami, zaletami i wadami.

       Na zakończenie prowadzący zademonstrował kilka praktycznych zastosowań „cloud” w znanych aplikacjach internetowych i komputerowych.

 


  


Ostatnia aktualizacja ( Wtorek 15 kwietnia 2014 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie

W skrócie

Czy wiesz, że w dniu 1 lutego 1929 r. otwarto Dokształcającą Szkołę Zawodową, była to szkoła koedukacyjna która, mieściła się w gmachu Szkoły Powszechnej nr 1 (ul. Wyzwolenia).Uczyło w niej ośmiu nauczycieli ze szkół powszechnych, nauka trwała 3 godziny dziennie, łącznie – 18 tygodniowo. W roku szkolnym 1937/38 uczęszczało do niej 73 uczniów w następujących zawodach: krawiec, kuśnierz, szewc, kamasznik, czapnik, subiekt, ślusarz, zegarmistrz, fryzjer, stolarz, cieśla, drukarz, introligator, mechanik, murarz, rzeźnik, robotnik dzienny, a także 11 niezatrudnionych.

Licznik odwiedzin
5852435