tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Wykład - "Czy potrzebujemy twardego dysku"
Wykład - "Czy potrzebujemy twardego dysku"
Napisał Sekretariat   
Monday, 07 April 2014

        W dniu 4 kwietnia2014 roku, w sali konferencyjnej  naszej szkoły odbył się wykład  dr inż. Andrzeja  Bobyka  pod tytułem „Czy potrzebujemy twardego dysku, czyli realna ICT w wirtualnej chmurze – filozofia.”. Uczestnikami byli uczniowie klas technikum informatycznego.

 

        Pan doktor przedstawił główna ideę „przetwarzania w chmurze”, wyjaśnił pojęcia z tym związane. Uczniowie zapoznani zostali również z rodzajami usług dostępnych w „chmurze”, z ich kosztami, zaletami i wadami.

       Na zakończenie prowadzący zademonstrował kilka praktycznych zastosowań „cloud” w znanych aplikacjach internetowych i komputerowych.

 


  


Ostatnia aktualizacja ( Tuesday, 15 April 2014 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi

Ważne strony
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
3673458