tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow "Ale to już było i nie wróci więcej"... - pożegnanie maturzystów
"Ale to już było i nie wróci więcej"... - pożegnanie maturzystów
Napisał Sekretariat   
Środa 30 kwietnia 2014

    25 kwietnia cała społeczność naszej szkoły pożegnała tegorocznych absolwentów ZSZ Nr 1 i II LO. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Kościele pw. św. Ludwika we Włodawie, dalsza część pożegnania miała miejsce na hali sportowej w szkole.

    Wraz ze szkolną społecznością w tej niezwykłej uroczystości udział wzięli dostojni goście: szef sekcji wychowawczej mjr Dariusz Urban, kierownik klubu wojskowego p. Michał Dudek. z 2 Mazowiecki Pułk Saperów w Kazuniu Nowym, przeor zakonu paulinów O. Stanisław Jarosz, proboszcz parafii prawosławnej we Włodawie ksiądz Jerzy Ignatiuk, prorektor PWZSZ w Chełmie dr Beata Fałda, starosta włodawski Wiesław Holaczuk, inspektor starostwa powiatowego we Włodawie p. Piotr Kazanecki, ppłk Janusz Wólczyński, ppłk Zbigniew Wysokiński, mł. bryg. Dariusz Pytka, przewodniczący Rady Rodziców p. Piotr Szaruga.


    Uroczystość rozpoczęła się od spektaklu zatytułowanego „Jesteś aktorem w teatrze świata…”przygotowanego przez Niesceniczny Ruch Artystyczny. Było wspomnieniowo, nostalgicznie i refleksyjnie – piękny walc, teatr jednego aktora i piosenki o marzeniach, przemijaniu i nowych wyzwaniach…


    Najlepsi absolwenci: Patryk Sulmiński i Monika Dyśko, Klaudia Krzysztal, Monika Magier, Rafał Marczyk, Katarzyna Raczkowska, i Patrycja Ulaniuk zostali uhonorowani nagrodami Zarządu Powiatu.


    Swoje nagrody najbardziej zasłużonym absolwentom liceum i technikum przyznali również: Rada Rodziców, patron szkoły 2 Mazowiecki Pułk Saperów, ppłk. Janusz Wólczyński, ksiądz Jerzy Ignatiuk oraz starosta Wiesław Holaczuk. Niezwykle podniosły charakter miało wręczenie świadectw tegorocznym absolwentom.


    Podziękowanie dyrekcji, gronu nauczycielskiemu i wszystkim pracownikom szkoły wraz z życzeniami, by każde następne pokolenie, które będzie przekraczało progi naszej szkoły, było lepsze od poprzedniego tak charakterem, jak i umysłem, złożyli w imieniu absolwentów Monika Dyśko i Paweł Repa.


   Życzenia pomyślnego zdania egzaminu dojrzałości, optymizmu i wiary we własne możliwości złożył absolwentom dyrektor szkoły p. Eugeniusz Omelczuk.


Ostatnia aktualizacja ( Środa 30 kwietnia 2014 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
5853270