tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Laureaci z Lubartowa !!!
Laureaci z Lubartowa !!!
Napisał Sekretariat   
Czwartek 12 czerwca 2014

    W ubiegłym tygodniu w Lubartowie rozdano nagrody w Konkursie Historycznym "Małe ojczyzny w relacjach bliskich. Sport w mojej małej ojczyźnie też ma ciekawą historię...”

Ojczyzny

 

 

Dla nas wszystkich to była fantastyczna podróż w czasie. Dzięki młodzieży mogliśmy jeszcze raz przeżyć dawne sukcesy lokalnych sportowców – powiedział dr hab. Dariusz Słapek, Dyrektor Instytutu Historii UMCS.

To właśnie lubelska uczelnia wraz z Lubelskim Centrum Dokumentacji Historii Sportu oraz Zespołem Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie zdecydowały się na organizację Konkursu Historycznego "Małe ojczyzny w relacjach bliskich. Sport w mojej małej ojczyźnie też ma ciekawą historię...”.

W ramach konkursu młodzież miała za zadanie napisać pracę lub przygotować prezentację multimedialną na temat związany z historią sportu w regionie lubelskim. Wśród licealistów drugie miejsce zajęli nasi uczniowie z „Modrzewiaka”-  Jarosław Stuce i Dominik Ostapczuk (Zespół Szkół Zawodowych nr 1 i II LO we Włodawie) – "Nasz klub sportowy Włodawianka”.

Ojczyzny

 

( opiekun Mariusz Czuj )

 

Ostatnia aktualizacja ( Czwartek 12 czerwca 2014 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
5848624