tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow NARODOWE CZYTANIE 2014
NARODOWE CZYTANIE 2014
Napisał Sekretariat   
Monday, 08 September 2014

     4 września 2014 roku -już po raz drugi nasza szkoła miała swój  udział      w promowaniu ogólnopolskiej akcji : NARODOWE CZYTANIE UTWORÓW HENRYKA SIENKIEWICZA,  Z INICJATYWY PREZYDENTA RP BRONISŁAWA KOMOROWKIEGO. Głównym organizatorem tego wydarzenia byli: Miejska Biblioteka Publiczna oraz Burmistrz miasta Włodawa.

Dzięki temu wydarzeniu, mogliśmy przypomnieć  dzieła  literackie słynnego polskiego pisarza oraz charakterystykę niezwykłych bohaterów!. Starannie przygotowaliśmy się do akcji  w bibliotece szkolnej i wyruszyliśmy           na spotkanie z mieszkańcami Włodawy. Ludzie, których spotkaliśmy,                      z przyjemnością i zaciekawieniem przyjmowali program  – K. Kuniewicz,            M. Michalska, D. Ostapczuk, K. Paszkiewicz, N. Kozak, D. Szubarczyk, K. Kwiatkowska, D. Roczon, M. Reszczyński, D. Korneluk ,M. Horszczaruk, T. Zaleszczyk

 .

Ostatnia aktualizacja ( Monday, 08 September 2014 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
3987273