tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Na Festiwalu Trzech Kultur
Na Festiwalu Trzech Kultur
Napisał Sekretariat   
Thursday, 25 September 2014
     19 września 2014r. deptak przy włodawskim muzeum zmienił się niesłychanie. Przechadzali się gazeciarze, kwiaciarka sprzedawała urocze bukieciki jesiennych kwiatów, bednarz robił beczki, pucybut czyścił buty…. W tym niezwykłym tłumie nie można było nie dostrzec uczniów naszej szkoły, którzy przyszli, by pod okiem nauczycieli skorzystać z festiwalowych atrakcji i zobaczyć, jak mogła wyglądać włodawska ulica w latach 20-tych, 30-tych ubiegłego wieku. Byliśmy miedzy innymi na otwarciu wystawy fotograficznej „Od wojny do wojny. Włodawa i okolice w latach 1914-1945”, zwiedzaliśmy kościół i klasztor, wysłuchaliśmy niezwykłych opowieści Witolda Dąbrowskiego, robiliśmy zdjęcia przy retro fotościance…

Wielu uczniów naszej szkoły pracowało podczas festiwalu w charakterze wolontariuszy.

Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 25 September 2014 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi

Ważne strony
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
3673449