tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Półmetek
Półmetek
Piątek 6 marca 2009

„Miło szaleć, kiedy czas po temu/.../”

 

Galeria zdjęć

 

Czas hucznych zabaw już się skończył, ale my wracamy jeszcze wdzięczną pamięcią do wspólnej zabawy uczniów klas drugich II LO. „Półmetek”- bo o nim tu mowa- okazał się dobrym pretekstem do świętowania. Niech więc nie dziwi nikogo fakt, że w pierwszą sobotę ferii, 31 stycznia 2009r. o godzinie 18.00, uczniowie klas: IIa, IIb oraz godna reprezentacja klasy IIg i II d/h, elegancko przystrojeni, spotkali się w salach warsztatów szkolnych, by razem rozpocząć odliczanie 450 dni,  dzielących drugoklasistów  od egzaminów maturalnych.

Zabawa była huczna! Humory dopisywały, a muzyka rozbrzmiewała głoooośno! Okazaliśmy się bardzo wytrwali, bo niestrudzenie demonstrowaliśmy na parkiecie swoje zdolności taneczne. Gorące rytmy doprowadziły do tego, że buty często okazywały się niepotrzebnym dodatkiem! Czasami jednak ustawaliśmy w parkietowych bojach, by z przyjemnością skosztować potraw, przygotowanych przez naszych rodziców.

Niestety, to, co przyjemne, szybko też mija... Wraz z wybiciem północy, ze smutkiem musieliśmy zakończyć wspólną zabawę, ale...mamy jeszcze parę pomysłów na przyszłość! Na pewno dobrze wykorzystamy nasze 450 dni!

opr. glimmm/hic

Ostatnia aktualizacja ( Piątek 13 marca 2009 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
5832162