tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow NASI MUNDUROWI W ZAWODACH "SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE"
NASI MUNDUROWI W ZAWODACH "SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE"
Napisał Sekretariat   
Środa 5 listopada 2014
    8 października w Dubience odbyły się pierwsze wojewódzkie zawody "Sprawni jak żołnierze" klas o profilu mundurowym. Patronat nad zawodami objął Komendant Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, który ufundował również puchar przechodni dla zwycięskiej drużyny. Zmagania drużyn trwały kilka godzin i składały się z wielu konkurencji  wplecionych w marszobieg terenowy na dystansie około dziesięciu kilometrów.


   Zawody rozpoczynały się od strzelania. Następnie drużyna ruszała na trasę marszobiegu, którą  musiała pokonać, posługując się mapą z zaznaczonymi wszystkimi punktami kontrolnymi wraz z dodatkowymi zadaniami. Na zakończenie zmagań uczestnicy zawodów musieli przy pomocy kajaków pokonać przeszkodę wodną, to zadanie nasza drużyna wykonała znakomicie. Ostatecznie nasi reprezentanci występujący w  składzie: Kamila Pawluk - kapitan drużyny, Karolina Wołoszyn, Natalia Galewska, Arkadiusz Kosyk, Paweł Klimkiewicz oraz Szymon Chodkowski, zajęli piąte miejsce. Zwycięstwo w zawodach odniosła drużyna z Janowa Podlaskiego, która będzie gospodarzem zawodów w następnym roku.  
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
5855293