tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU: PIĘKNO ROSJI
FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU: PIĘKNO ROSJI
Napisał Sekretariat   
Wtorek 18 listopada 2014

  W Zespole Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Władysława Andersa w Chełmie w dniu 06 listopada 2014 roku podsumowano kolejny finał Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego: Piękno Rosji dla szkół ponadgimnazjalnychorganizowanego pod patronatem Prezydent Miasta Chełm - pani Agaty Fisz.

To już VI edycja konkursu i jak podkreślili organizatorzy, w każdej z nich uczestniczyli i byli nagrodzeni młodzi artyści z naszej szkoły.

Warto dodać, że na konkurs nadesłano 40 prac plastycznych z 11 szkół średnich województwa lubelskiego.

W naszej szkole największe zainteresowanie konkursem wykazali uczniowie klas pierwszych liceum, a w szczególności uczniowie klasy służb granicznych. Właśnie uczennica tej klasy Diana Kisiel otrzymała wyróżnienie za pracę plastyczną: Na granicy Europy i Azji- góry Ural.

Diana przygotowała się do konkursu pod kierunkiem pani Urszuli Kalenik.

Organizatorem konkursu była pani dr Katarzyna Czubała - Wyborov, nauczyciel języka rosyjskiego w ZSE i III LO w Chełmie.

Gratulujemy i zachęcamy naszą młodzież do rozwijania swoich pasji i zainteresowań poprzez udział w innych konkursach językowych.

 

Ostatnia aktualizacja ( Wtorek 18 listopada 2014 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
5845083