tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Sukces w Konkursie Wiedzy o Mediach
Sukces w Konkursie Wiedzy o Mediach
Napisał Sekretariat   
Wednesday, 17 December 2014
     Piątek 12. 12. 2014r. był udanym dniem dla Jakuba Oszusta i Tomasza Dyśko- uczniów I b z naszej szkoły. Chłopcy za swoją pracę nt.: „Obraz mediów społecznościowych we współczesnym świecie” oraz „Media łączą, czy dzielą pokolenia?” w etapie rejonowym zostali wyróżnieni przez organizatora Konkursu: KUL i  Radio Lublin nagrodami rzeczowymi.

A jak się następnie okazało, wśród 79 uczestników etapu okręgowego zostali dodatkowo uhonorowani za swoje prace nagrodami rzeczowymi. Do finału konkursu przeszedł Jakub Oszust, który w dniach  20-21 marca 2015r. będzie reprezentował naszą szkołę na Uniwersytecie Warszawskim, walcząc o tytuł Laureata wśród konkurentów z całej Polski.

W oczekiwaniu na wyniki konkursu Tomek i Jakub wzięli udział w warsztatach radiowych zorganizowanych przez Radio Lublin oraz telewizyjnych, które odbyły się w Telewizji Lublin.

Chłopakom serdecznie gratuluję sukcesów opiekun  Małgorzata Oleniak

Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 17 December 2014 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
3987939