tarcza header image
Start
Wycieczka do Dorohuska i na strzelnicę w Chełmie
Napisał Sekretariat   
Czwartek 12 marca 2020
      W dniu 09.03.2020 roku uczniowie naszej szkoły z klas mundurowych o profilu służba graniczna (klasy III j i II j) wizytowali Placówkę Straży Granicznej w Dorohusku. Zapoznali się tam z zadaniami jakie realizują funkcjonariusze pełniący służbę w drogowym przejściu granicznym Dorohusk - Jagodzin, zasadami odprawy osób przekraczających granicę państwową, sprzętem wykorzystywanym w codziennej służbie przez f-szy SG oraz infrastrukturą przejścia. Ponadto uczniowie mieli możliwość zaobserwowania jak wygląda szkolenie psa służbowego o specjalności - materiały wybuchowe.
    W trakcie wyjazdu w ramach szkolenia strzeleckiego uczniowie na strzelnicy krytej ,,FALCON" w m. Chełm doskonalili postawy strzeleckie, zgrywanie przyrządów celowniczych i obsługę broni. W ramach ćwiczeń strzelali z broni krótkiej : WALTHER P-99 i GLOCK 17 oraz karabinków: BERYL, M4 i HK SP5K.

nazwa

Ostatnia aktualizacja ( Czwartek 12 marca 2020 )
Czytaj całość...
Zawieszenie zajęć
Napisał Sekretariat   
Środa 11 marca 2020

nazwa

Zmiana terminu konkursu
Napisał Sekretariat   
Środa 11 marca 2020
Z uwagi na zagrożenie koronavirusem, termin III Powiatowego Testu Wiedzy O Samorządzie Terytorialnym zostanie przesunięty. Informacja o nowym terminie zostanie podana na tej stronie.
Kiermasz dla IGNASIA SZPYRKI!
Napisał Sekretariat   
Piątek 6 marca 2020


 W dniu 26.02.2020 r. w ZSZ Nr 1 i II LO odbył  się kiermasz prac przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z Woli Uhruskiej, min. „Kresowianki”, nauczycieli pracujących w Zespole Szkół w Woli Uhruskiej, nauczycieli z „Modrzaka”, oraz Koło Gospodyń Miejskich: „ Zośki Samośki”.


Uzbieranych zostało: 3734,30 zł!!


Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w ten wielki dar serca.


Szczególne podziękowania kierujemy do pracowników: Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta i Przedszkola Miejskiego nr 1 oraz do naszej wspaniałej młodzieży, która z takim oddaniem pracowała przy tej akcji: Karolinie Tyszczuk, Idze Maśkiewicz, Julce Soroce, Natalii Horszczaruk, Sylwi Sudoł, Wiktorii Pękala, Kacprowi Kuczyńskiemu, Kacprowi Torbiczowi oraz Szymonowi Kurzei.

nazwa

 Ostatnia aktualizacja ( Piątek 6 marca 2020 )
Czytaj całość...
W Placówce Straży Granicznej we Włodawie
Napisał Sekretariat   
Piątek 21 lutego 2020

W dniu 20 lutego 2020 r. w ramach podejmowanej współpracy, Placówka Straży Granicznej we Włodawie gościła uczniów klasy I profil edukacja wojskowa z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 i II LO we Włodawie. Młodzież miała okazję zapoznać się z codzienną służbą funkcjonariuszy Straży Granicznej i porozmawiać na tematy związane z warunkami naboru do służby.

Celem spotkania było przybliżenie młodzieży specyfiki służby w Straży Granicznej oraz zapoznanie       z przepisami dotyczącymi ochrony granicy państwowej. Funkcjonariusze przedstawili młodzieży  strukturę placówki, charakter służby w zakresie ochrony odcinka granicy zielonej oraz pokazali pojazdy i sprzęt wykorzystywany w codziennej służbie.

nazwa

 

 

Ostatnia aktualizacja ( Piątek 21 lutego 2020 )
Czytaj całość...
<< Pierwsza < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Oferta edukacyjna
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Powiat włodawski

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Sonda
W jakich zajęciach pozalekcyjnych uczestniczył(abyś/byś)?
  
Gościmy
Aktualnie jest 26 gości online
Imieniny
13 Kwietnia 2021
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Hermenegilda,
Hermenegild, Ida,
Jan, Justyn,
Małgorzata,
Przemysł, Przemysław
Do końca roku zostało 263 dni.
Licznik odwiedzin
6182025