Abiturienci, dyrekcja i grono pedagogiczne Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego we Włodawie uroczyście podsumowali cztery lata pracy licealistów oraz pięć lat wysiłków dydaktycznych podjętych przez absolwentów technikum.
Tradycyjnie uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w intencji tegorocznych maturzystów w Kościele pw. św. Ludwika we Włodawie. Druga część uroczystości miała miejsce w budynku szkoły. Swoją obecnością zaszczycili nas zacni goście: p. Wiesław Holaczuk – członek Zarządu Powiatu Włodawskiego, przewodniczący Rady Rodziców ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie p. Andrzej Rusiński, przedstawiciele lokalnych instytucji i rodzice tegorocznych maturzystów.
"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów."
Albert Einstein