Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie

Fantastyczny występ naszych pływaków

IMG-20211202-WA0008Znakomicie spisali się uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie w Rejonowych Zawodach Pływackich, które odbyły się w I Liceum Ogólnokształcącym w Chełmie. W sztafecie na dystansie 6×25 m stylem dowolnym nasza męska drużyna w składzie: Maciej Dejer, Bartosz Demczuk, Dominik Demczuk, Jakub Grzywaczewski, Mikołaj Horszczaruk, Gabriel Iwaniuk, Paweł Winiarczyk, Denis Fursa i Valentyn Kravchuk zajęła drugie miejsce. Tę samą lokatę wywalczyła również ekipa dziewcząt w składzie: Karolina Bartsch, Natalia Brańka, Oliwia Grzywaczewska, Paulina Jarząbek, Martyna Nazaruk, Mariia Pashko, Dagmara Pawelec i Karolina Pawluk. Obie drużyny wywalczyły awans do udziału w etapie wojewódzkim zawodów.

Ponadto w kategorii indywidualnej stylem grzbietowym trzecie miejsce zajęła Karolina Bartsch. Na najniższym stopniu podium, ale w stylu klasycznym stanęła Paulina Jarząbek. Natomiast w stylu motylkowym bezkonkurencyjny był Bartosz Demczuk. Ta trójka również awansowała do kolejnej fazy turnieju.

Naszych pływaków prowadzi nauczyciel wychowania fizycznego Karol Repa. Uczniom oraz ich opiekunowi życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content