Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie

Modrzacy w najlepszej trójce

Trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej zajęła reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie podczas rozegranej w Chełmie Rejonowej Licealiady w Drużynowych Biegach Przełajowych na Dystansie 1500 m.

Ta impreza sportowa odbyła się w czwartek (24 marca). Naszą szkołę reprezentowało sześciu uczniów. Indywidualnie najlepiej z naszych pobiegł Mykhailo Humeniuk. Uplasował się na czwartym miejscu. Siódmy był Dmytro Kyrczuk, zaś czternasty Kacper Zieliński. Dalsze miejsca zajęli: Bartosz Buska, Kacper Oreńczuk i Kuba Pawluk. To jednak wystarczyło naszej ekipie do zajęcia trzeciego miejsca w klasyfikacji drużynowej. Zwyciężyła drużyna Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie. Opiekunem naszych uczniów był nauczyciel wychowania fizycznego Andrzej Wysokiński.