Narodowe Święto Niepodległości we Włodawie
Dyrekcja Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie oraz młodzież z klasy mundurowej o profilu wojskowym wzięli udział w uroczystych obchodach 104. rocznicy odzyskania niepodległości! Główne uroczystości związane z Narodowym Świętem Niepodległości rozpoczęły się tradycyjnie Mszą Świętą w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie w intencji ojczyzny. Następnie miał miejsce przemarsz uczestników pod pomnik Tadeusza Kościuszki. W programie obchodów znalazły się przemówienia okolicznościowe, Niepodległościowy Apel Pamięci, uroczyste złożenie wieńców pod pomnikiem Tadeusz Kościuszki oraz Defilada Kompanii Honorowej z Pocztem Chorągwianym, Klasy Mundurowej ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie oraz Pocztów Sztandarowych.
"Nie trafiłem ponad 9000 rzutów w moim życiu. Przegrałem ponad 300 meczów. 26 razu zaufano mi, gdy miałem oddać rzut na miarę zwycięstwa i spudłowałem. Przegrywałem w moim życiu ciągle. Dlatego właśnie osiągnąłem sukces."
Michael Jordan