Sukces ucznia Naszego liceum w ogólnopolskim konkursie historycznym.
Z dumą informujemy, że Adam Kucharuk z klasy III LO b zdobył tytuł Laureata w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym poświęconym Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w latach 1920–1956.
Organizatorami konkursu byli: Polsko-Węgierska Grupa Parlamentarna, Instytut Liszta – Węgierskie Centrum Kultury, Fundacja im. Wacława Felczaka oraz Fundacja Instytut Studiów Wschodnich.
W ramach nagrody Adam otrzymał wyróżnienie finansowe, a także miał okazję zwiedzić Belweder – jedno z ważniejszych miejsc historycznych i reprezentacyjnych w Warszawie.
Serdecznie gratulujemy Adamowi tego wyjątkowego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania historycznych pasji!
"W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu."
Vivian Green