Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie

Szkolny turniej szachowy w Modrzaku

Mamy przyjemność podzielić się relacją ze Szkolnego Turnieju Szachowego, który odbył się 25 marca. Turniej został zorganizowany online dzięki wsparciu Chess.com, co ułatwiło organizację i zapewniło wygodę uczestnikom. W turnieju wzięły udział 22 osoby, co świadczy o dużym zainteresowaniu szachami w naszej społeczności szkolnej. Format gry to szachy błyskawiczne 3+2, co dodatkowo podniosło dynamikę rozgrywki. Nagrody dla zwycięzców zostały przewidziane na portalu Chess.com.
Zwycięzcą turnieju został Filip Delmaczyński, uczeń klasu III technikum w zawodzie informatyk, który imponująco wygrał wszystkie partie, wykazując się znakomitą grą i determinacją. Na drugim miejscu uplasował się Jan Kawiak, uczeń klasy IV ie. Pierwsze i drugie miejsce zdobyli uczniowie naszej szkoły ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie. Brawo! Obecni byli także zaproszeni goście, dlatego też trzecie miejsce zajął Paweł Daciuk, uczeń ZSCKR z Korolówki. Głównymi organizatorami turnieju byli żacy Modrzaka – Łukasz Dziatko, uczeń klasy III ie, pełniący funkcję sędziego głównego i administratora oraz Paulina Jarząbek, uczennica klasy III bo, również w roli sędziego turnieju.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zacnych wyników . Dziękujemy za udział wszystkim żakom oraz kłaniamy się Chess.com za wsparcie organizacyjne i nagrody. Z niecierpliwością czekamy na kolejne szachowe wydarzenia!

Skip to content