Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie

Turniej siatkarski w Modrzaku

Takiego sportowego wydarzenia i tak ogromnych emocji nie mieliśmy od dwóch lat. Dzisiaj (8 marca) w naszej szkole odbył się międzyszkolny turniej siatkarski.

Do zawodów zgłosiły się trzy drużyny. Były to reprezentacje: I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie, Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ireny Kosmowskiej w Korolówce Osadzie i oczywiście nasi przedstawiciele, czyli drużyna Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. 2 Warszawskiej Brygady Saperów oraz II Liceum Ogólnokształcącego im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego we Włodawie.

W pierwszym meczu na parkiet wyszły zespoły gości. ZSCKR w dwóch setach gładko pokonało ekipę I LO. Zwycięzcy tego meczu zmierzyli się z zespołem gospodarzy. Po zaciętej walce uczniowie z Korolówki wygrali 2:1 w setach. To zwycięstwo zapewniło im pierwsze miejsce w turnieju. W meczu o drugą lokatę spotkali się uczniowie obu włodawskich liceów. Modrzacy, jako gospodarze nie dali szans kolegom z I LO, pokonując ich 2:0 w setach.

Pomysłodawcą i organizatorem turnieju był nauczyciel wychowania fizycznego z naszej szkoły Dariusz Sidoruk.