tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Kolejne tytuły "Młodego Naukowca"
Kolejne tytuły "Młodego Naukowca"
Napisał Sekretariat   
Czwartek 26 lutego 2015

W dniu 30.01.2015 w Regionalnym Centrum Naukowo-Technologicznym w Kielcach odbył się II etap konkursu naukowego "E(x)plory 2015". W tym roku do drugiego etapu konkursu awansowali Piotr Wróbel i Marcin Rudko z klasy II Technikum Informatycznego. Na forum ogólnopolskim godnie reprezentowali naszą szkołę prezentując pracę "Wieloplatformowy, relacyjny system zarządzania bazą absolwentów". Praca uzyskała uznanie wśród Jury konkursu, a jej autorzy uzyskali tytuły "Młody Naukowiec E(x)plory". Opiekę naukową nad wykonawcami pracy sprawował Stanisław Kwaśniewicz. Na uczestników Festiwalu Naukowego E(x)plory czekały liczne warsztaty i pokazy naukowe. Zgłębiając tajniki nauki uczestnicy mogli sprawić, że wlana do szklanki woda zniknie, mogli wyizolować DNA z kiwi czy też obliczyć jak promieniują nasze domy, powietrze czy też kosmos. W czasie przerw między zmaganiami konkursowymi uczestnicy mogli podziwiać prace Leonardo da Vinci, którego imię nosi Centrum Nauki w Kielcach.


 

Ostatnia aktualizacja ( Sobota 28 lutego 2015 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
5832628