tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow ZWYCIĘŻYŁA PO RAZ DRUGI!
ZWYCIĘŻYŁA PO RAZ DRUGI!
Napisał Sekretariat   
Poniedziałek 18 maja 2015

Olga Semeniuk – najlepsza  czytelniczka w powiecie – zdobyła I miejsce w XII Powiatowym Konkursie Czytelniczym dla Młodzieży. Sukces Olgi tym większy, że powtórzyła swój wynik z roku ubiegłego, gdzie także zajęła pierwsze miejsce.

 

 

Finał konkursu „ Kryminalne zagadki Agathy Christie” odbył się 12 maja 2015 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie. W bieżącym roku do konkursu przystąpiło 130 czytelników z 7 szkół powiatu włodawskiego, w finale rywalizowało – 37.

 

Powodów do radości dostarczyli także inni uczniowie naszej szkoły, którzy otrzymali             w konkursie wyróżnienia:

Aleksandra Andrzejewska,

Kinga Bartnicka,

Krystian Ulaniuk.

Dyrektor szkoły, nauczyciele, rówieśnicy złożyli zwycięzcom a także uczniom reprezentującym szkołę w finale: Katarzynie Mazurek, Mateuszowi Szajewskiemu, Aleksandrze Prucnal, Dorocie Paśnik, Natalii Pęcherz, Klaudii Kuniewicz - najserdeczniejsze gratulacje!

                      kcz001.jpg

kcz001.jpg

kcz001.jpg

kcz001.jpg

Ostatnia aktualizacja ( Poniedziałek 18 maja 2015 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Powiat włodawski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
5598675