tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Spotkanie w ramach programu "Bezpieczna szkoła"
Spotkanie w ramach programu "Bezpieczna szkoła"
Napisał Sekretariat   
Monday, 18 January 2016

W dniu 15.12.2015 roku w sali konferencyjnej Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego odbyło się spotkanie w ramach programu „Bezpieczna szkoła”.

 

 

 

 

 

 

Zajęcia dotyczące psychologicznych konsekwencji przyjmowania substancji nieznanego pochodzenia prowadziła pani Anna Suska – psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej we Włodawie. W zajęciach, które odbyły się w trzech turach, uczestniczyli uczniowie klas pierwszych zasadniczej szkoły zawodowej, technikum i liceum.

Ostatnia aktualizacja ( Monday, 18 January 2016 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi
ePUAP2
ePUAP

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów

W skrócie

Czy wiesz, że w dniu 1 lutego 1929 r. otwarto Dokształcającą Szkołę Zawodową, była to szkoła koedukacyjna która, mieściła się w gmachu Szkoły Powszechnej nr 1 (ul. Wyzwolenia).Uczyło w niej ośmiu nauczycieli ze szkół powszechnych, nauka trwała 3 godziny dziennie, łącznie – 18 tygodniowo. W roku szkolnym 1937/38 uczęszczało do niej 73 uczniów w następujących zawodach: krawiec, kuśnierz, szewc, kamasznik, czapnik, subiekt, ślusarz, zegarmistrz, fryzjer, stolarz, cieśla, drukarz, introligator, mechanik, murarz, rzeźnik, robotnik dzienny, a także 11 niezatrudnionych.

Licznik odwiedzin
3719259