tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Jarek Piątek laureatem IV Ogólnopolskiego Testu Wiedzy o Administracji Publicznej
Jarek Piątek laureatem IV Ogólnopolskiego Testu Wiedzy o Administracji Publicznej
Napisał Sekretariat   
Czwartek 14 kwietnia 2016
     Po wytężonej pracy przyszedł upragniony sukces, 06. 04. 2016r. Jarek Piątek uczeń  "Modrzewiaka" został laureatem Konkursu i usytuował się na trzecim miejscu w finale rywalizacji. Chłopiec pracował pod opieką nauczyciela wos: Małgorzaty Oleniak
     Test, w którym już po raz kolejny ZSZ Nr 1 i II LO odnosi sukces ( w ubiegłorocznej edycji Paweł Klimkiewicz zajął I miejsce), jest sprawdzianem wiedzy z zakresu administracji publicznej, uprawnień, zasad funkcjonowania i kompetencji gminy, powiatu, czy sejmiku województwa.
 

 


     Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością, w tym roku wzięło w nim udział 92 chętnych zainteresowanych tematyką. Katolicki Uniwersytet Lubelski, w szczególności Instytut Administracji WPPKiA przygotowuje quiz na wysokim poziomie, a wygrywających nagradza: Indeksem na wydział Prawa, nagrodami rzeczowymi, w tym: tablety, powerbanki, nagrody książkowe wydawnictw o profilu prawniczym i administracyjnym, w tym podręczniki akademickie, bony do księgarni, gadżety KUL.
Ostatnia aktualizacja ( Piątek 22 kwietnia 2016 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
4168206