tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Sukces uczennicy naszej szkoły Joanny Kowalewskiej
Sukces uczennicy naszej szkoły Joanny Kowalewskiej
Napisał Sekretariat   
Wednesday, 11 May 2016

     9 maja 2016 r. odbył się konkurs - European Public Speakink Competition 2016 - „United in diversity - why European integration is so important" organizowany przez Instytut Europeistyki Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie zaprezentowanie w języku angielskim wybranych przez siebie zagadnień związanych z integracją państw Unii Europejskiej. Po prezentacji każdy z uczestników odpowiadał na pytania członków komisji oraz widowni. Uczennica naszej szkoły Joanna Kowalewska wykazała się dużą znajomością tematu, przygotowując prezentację zatytułowaną „Integration between European countries in the past and nowadays" oraz umiejętnościami posługiwania się językiem angielskim podczas samej prezentacji, jak i rozmowy z komisją, zdobywając pierwsze miejsce w kategorii uczniów szkół średnich.

Joasi serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.
Opiekunem uczennicy była nauczycielka języka angielskiego Beata Opalińska-Jarząbek.

Ostatnia aktualizacja ( Sunday, 15 May 2016 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+
Dziennik

Ważne strony
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
3940010