tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow O prawach konsumenckich w Modrzaku
O prawach konsumenckich w Modrzaku
Napisał Sekretariat   
Środa 23 listopada 2016
      W dniach od 7. 11. 2016r do 21. 11. 2016r. pani Małgorzata Dejneka przeprowadziła wśród uczniów klas pierwszych naszej szkoły, spotkania informujące o prawach kupujących i obowiązkach sprzedawcy. Temat ważny wśród współczesnych kupujących, nie tylko dorosłych, przybliżyć miał kwestie rękojmi sklepu oraz gwarancji producenckiej. Podjęto też kwestie zakupu przez telefon, czy Internet, obowiązku posiadania paragonu, i w końcu czego możemy oczekiwać od sprzedawcy, kiedy towar jest wadliwy.
      Zajęcia przeprowadzone zostały w ramach lekcji wos i ścieżki edukacja prawnicza, w tym w szczególności realizowały tematy: Młody obywatel w urzędzie, czy też: Prawa obywatela. Spotkanie takie to także olbrzymia wiedza praktyczna, która wskazuje jak się zachować w konkretniej sytuacji, gdzie szukać pomocy, jak prawo reguluje omawiane zagadnienia. Tym samym treści poruszone na lekcjach są także realizacją programu wychowawczego szkoły, bowiem szkoła wychowuje świadomego uczestnika rynku.
Ostatnia aktualizacja ( Wtorek 28 lutego 2017 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
4445533