tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Jakub Oszust po raz trzeci w finale Olimpiady Wiedzy o Mediach!
Jakub Oszust po raz trzeci w finale Olimpiady Wiedzy o Mediach!
Napisał Sekretariat   
Monday, 20 March 2017
    Jakub Oszust uczeń klasy trzeciej II LO we Włodawie już po raz trzeci był w Wielkim dwuetapowym finale Olimpiady i po raz drugi został laureatem tej rywalizacji. Rywalizacja była bardzo zacięta, przybrała formę teleturnieju prowadzonego przez Tadeusza Sznuka: „ Jeden z dziesięciu”. Padały pytania zarówno z historii mediów, nagród Pulitzera, czy Polskich Telekamer. Wiedza i szczęście przesądziły o wygranej Kuby. Otrzymał Indeks na wybraną przez siebie w Polsce uczelnię wyższą, staż w wybranym medium oraz oczywiście nagrody rzeczowe.
owm2.jpg
owm1.jpg
      Media to we współczesnych państwach demokratycznych IV władza. Wszyscy wiedzą o jej znaczeniu i odczuwają wpływ, niewielu jednak zna tajemnice jej działania. Media rządzą niemalże wszystkim, nawet naszym życiem. Olimpiada Wiedzy o Mediach to ogólnopolska inicjatywa uczelni z całego kraju, szansa dla uczniów, a w szczególności klas maturalnych, którzy chcą zdobyć jeden z 48 indeksów na kierunku dziennikarskim oraz cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów: Tp-link, Wydawnictwo Bauer, Świat Wiedzy, Bank Zachodni WBK, Cogito.
Małgorzata Oleniak- opiekun
owm2.jpg

owm2.jpg

owm2.jpg

Ostatnia aktualizacja ( Monday, 20 March 2017 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+
Dziennik

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
3867485