tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow "Katyń ocalić od zapomnienia..."
"Katyń ocalić od zapomnienia..."
Napisał Sekretariat   
Środa 3 maja 2017
      Modrzewiacy wśród grona najlepszych w finale konkursu, który odbył się 27. 04. 2017r. w Hańsku a dotyczył trudnej karty z polskiej historii - pomordowania ponad 21 tys. żołnierzy, inteligencji, strażników granicznych i pocztowców w Katyniu, Miednoje, Ostaszkowie, Bykowni.
    Konkurs organizowany przez ZSPiP został przeprowadzony w dwóch kategoriach: wiedzy i plastyczny. Uczniowie ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie ( Krzysztof Buczyński II LO b i Wojciech Nowak – I TG) wywalczyli 2 i 3 miejsce wykazując się doskonałą znajomością problemu i szczególną wrażliwością na losy naszych przodków.
17kat1.jpg

      Dodatkowo w konkursie plastycznym uczniowie z Modrzewiaka (Król Katarzyna, Malczewska Karolina, Lewczuk Iwona, Kulczanowska Krystyna) zajęli wszystkie możliwe miejsca na podium oraz otrzymali wyróżnienie za najciekawsze i najbardziej artystyczne przedstawienie tematu.
17kat1.jpg

17kat1.jpg

17kat1.jpg

Ostatnia aktualizacja ( Środa 3 maja 2017 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
4580052