tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow VI Ogólnopolski Test Wiedzy o Administracji Publicznej
VI Ogólnopolski Test Wiedzy o Administracji Publicznej
Napisał Sekretariat   
Wednesday, 28 March 2018

     23.03.2018r. na Wydziale Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbył się finał VI Ogólnopolskiego Testu Wiedzy o Administracji Publicznej. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie reprezentowało sześcioro uczniów: Paulina Ciok, Sebastian Pietrzak, Szymon Sposób, Jakub Świrszcz, Adam Wieliczko (reprezentowali klasę pierwszą), oraz Klaudia Tomczak (tegoroczna maturzystka). Szkoła ma już wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu uczniów do tego konkursu. Po raz kolejny świetnie przygotowana młodzież osiągnęła sukces.

W kategorii klas maturalnych II miejsce zajęła Klaudia Tomczak, zaś w kategorii klas przedmaturalnych III miejsce zajął Jakub Świrszcz.

kwost7.jpg

 

      Konkurs ma na celu sprawdzenie wiedzy uczniów z zakresu Konstytucji RP oraz ustaw regulujących funkcjonowanie samorządu terytorialnego w Polsce. Nagrodą główną dla zwycięzcy testu, który został wyłoniony spośród maturzystów, jest indeks na kierunek studiów Administracja na rok akademicki 2018/2019. Laureaci II i III miejsca oraz wyróżnieni uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody: tablety, powerbanki, nagrody książkowe wydawnictw o profilu prawniczym i administracyjnym, w tym podręczniki akademickie, bony do księgarni, gadżety KUL i inne. Serdecznie wszystkim gratuluję i zapraszam do rywalizacji w przyszłym roku.

Opiekun Małgorzata Oleniak

kwost6.jpg
kwost6.jpg
kwost6.jpg
kwost6.jpg
kwost6.jpg
kwost6.jpg
Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 28 March 2018 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
4073128