tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Uwaga absolwenci - zawodowa służba wojskowa
Uwaga absolwenci - zawodowa służba wojskowa
Napisał Sekretariat   
Monday, 27 September 2010

Szanowny Panie!

Wniosek do pobrania


W    związku    z    wyrażonym     przez    Pana zainteresowaniem   służbą   przygotowawczą,   uprzejmie   informuję,   że   istnieje możliwość jej pełnienia.

 

Pragnę podkreślić, że służba przygotowawcza ma charakter elitarny i jest przeznaczona wyłącznie dla wybranych. Umożliwia ona wstąpienie do Narodowych Sił Rezerwowych wraz z wszystkimi uprawnieniami i korzyściami z tego wynikającymi. Daje także szansę pełnienia służby w korpusie szeregowych zawodowych.

 

Szkolenie w ramach służby przygotowawczej trwa cztery miesiące, a po jego odbyciu uzyska Pan prawo do posiadania stopnia wojskowego oraz tytułu żołnierza rezerwy.

Jeżeli nasza oferta spełnia Pańskie oczekiwania - prosimy o wypełnienie załączonego wniosku. Informujemy także, że szkolenie w ramach służby przygotowawczej rozpoczyna się 4 października br., dlatego też bylibyśmy wdzięczni o dostarczenie ww. wniosku do Wojskowej Komendy Uzupełnień w Chełmie ul. Koszarowa 1 b; 22 - 100 Chełm w terminie do 27 września 2010 roku.

Więcej informacji na ten temat uzyska Pan w terytorialnej Wojskowej Komendzie Uzupełnień (tel. 082 5681 345). Zachęcamy także do zapoznania się ze stroną internetową WWW.wszw.wp.mil.pl , poświęconą problematyce służby przygotowawczej i NSR.

Ostatnia aktualizacja ( Monday, 27 September 2010 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+
Dziennik

Ważne strony
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
3875660