tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Uczniowie z Modrzewiaka w Lubomlu
Uczniowie z Modrzewiaka w Lubomlu
Napisał Sekretariat   
Czwartek 20 grudnia 2012
    W piątek 14 grudnia 2012 r. delegacja nauczycieli i młodzieży Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego  we Włodawie gościła w Liceum w Lubomlu na Ukrainie na zaproszenie dyrekcji szkoły.

   Celem wizyty było rozegranie turnieju w piłkę siatkową między reprezentacjami szkół w kategorii dziewcząt i chłopców oraz zawarcie porozumienia o współpracy między szkołami. W delegacji udział wzięli: dyrektor szkoły Eugeniusz Omelczuk, nauczyciele wychowania fizycznego oraz młodzież. W programie wizyty był uroczysty koncert piosenki polskiej i ukraińskiej, zwiedzanie szkoły i warsztatów szkolnych oraz wspólny obiad. Spotkanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze. Podczas spotkania ustalono plan dalszej współpracy oraz kalendarz spotkań na przyszły rok.

< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
4111611