tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Konkursy informatyczne Modrzewiaków
Konkursy informatyczne Modrzewiaków
Nadesłał Tomek Skrzyński   
Tuesday, 22 April 2008

 

Miło nam poinformować o sukcesach uczniów naszej szkoły na forum informatycznym!

Na przełomie lutego i marca 2008 w ogólnopolskiej olimpiadzie wiedzy o Internecie DIALNET MASTERS wystartowały 4 drużyny z naszej szkoły. Drużyna Modrzaq_Squad (Paweł Piotrowski, Michał Gierasimczuk, Rafał Skiba i Daniel Grześko) po zaciętych bojach uległa dopiero w eliminacjach okręgowych. Niewielki błąd uniemożliwiający zdobycie dodatkowego punktu, przekreślił szanse drużynie na awans do półfinału centralnego. W szrankach pozostawili oni jednak, popisując się dużą wiedzą, szybkością działania i celnością spostrzeżeń, wiele renomowanych szkół.

Również w tym roku braliśmy udział w konkursie "IV Dzień Bezpiecznego Komputera". Bezapelacyjnie zajęliśmy tam I miejsce drużynowo! O sukcesie indywidualnym Wojtka Drzewiczuka musiała zadecydować dopiero dogrywka, po której ostatecznie zajął IV miejsce indywidualnie. Cieszyły nas za to nagrody indywidualne oraz zespołowe.

Wojciech Drzewiczuk w dniu 2008-04-21 popisał się ponownie awansując do finału wojewódzkiego Konkursu Informatycznego INTERSIEĆ 2008. Finał poprzedzony był dwoma etapami zadań konkursowych, rozwiązywanych poprzez Internet.

Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 24 April 2008 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
3987680