tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Konkursy informatyczne Modrzewiaków
Konkursy informatyczne Modrzewiaków
Nadesłał Tomek Skrzyński   
Wtorek 22 kwietnia 2008

 

Miło nam poinformować o sukcesach uczniów naszej szkoły na forum informatycznym!

Na przełomie lutego i marca 2008 w ogólnopolskiej olimpiadzie wiedzy o Internecie DIALNET MASTERS wystartowały 4 drużyny z naszej szkoły. Drużyna Modrzaq_Squad (Paweł Piotrowski, Michał Gierasimczuk, Rafał Skiba i Daniel Grześko) po zaciętych bojach uległa dopiero w eliminacjach okręgowych. Niewielki błąd uniemożliwiający zdobycie dodatkowego punktu, przekreślił szanse drużynie na awans do półfinału centralnego. W szrankach pozostawili oni jednak, popisując się dużą wiedzą, szybkością działania i celnością spostrzeżeń, wiele renomowanych szkół.

Również w tym roku braliśmy udział w konkursie "IV Dzień Bezpiecznego Komputera". Bezapelacyjnie zajęliśmy tam I miejsce drużynowo! O sukcesie indywidualnym Wojtka Drzewiczuka musiała zadecydować dopiero dogrywka, po której ostatecznie zajął IV miejsce indywidualnie. Cieszyły nas za to nagrody indywidualne oraz zespołowe.

Wojciech Drzewiczuk w dniu 2008-04-21 popisał się ponownie awansując do finału wojewódzkiego Konkursu Informatycznego INTERSIEĆ 2008. Finał poprzedzony był dwoma etapami zadań konkursowych, rozwiązywanych poprzez Internet.

Ostatnia aktualizacja ( Czwartek 24 kwietnia 2008 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
5851465