tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow KOMUNIKAT Z ZAWODÓW REJONOWYCH W LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ
KOMUNIKAT Z ZAWODÓW REJONOWYCH W LIDZE LEKKOATLETYCZNEJ
Napisał Sekretariat   
Thursday, 10 October 2013

           Zawody Rejonowe w Lidze Lekkoatletycznej zostały połączone z Miejską  Licealiadą chełmską i odbyły się na stadionie w Rejowcu Fabrycznym 27 września 2013 roku.   Zwiększyło to widowiskowość w rywalizacji w poszczególnych konkurencjach i podniosło poziom sportowy  zawodów. Wyniki jakie uzyskała nasza młodzież przedstawiają się następująco:

 

 

Dziewczęta

 

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Punkty

 

 

100 m

1.

Skrzyńska Dominika

15,80

79

2.

Grochowicz Beata

16,18

71

3.

Dejniczuk Adriana

16,06

 

4.

Ksok Aneta

17,24

 

 

400 m

1.

Ignatiuk Sandra

1:12,98

81

2.

Mocior Karolina

1:16,55

66

3.

Czmielewska Magda

1:23,15

 

 

800 m

 

1.

Zielińska Aleksandra

2:52,63

63

2.

Rusiecka Beata

2:58,83

52

3.

Marciszewska Monika

3:00,33

 

 

Kula

1.

Marcinek Kamila

7,33

117

2.

Błaszczuk Lidia

6,99

113

3.

Pierzchała Dagmara

6,02

 

 

Skok w dal

1.

Waszuk Karolina

4,25

103

2.

Piskała Ewelina

4,21

101

3.

Kurdach Edyta

3,83

 

 

4x100 m

 

 

1.

Dejniczuk Adriana

 

1:01,87

 

69

2.

Skrzyńska Dominika

3.

Krzaczyńska Weronika

4

Kurdach Edyta

 

Razem pkt.

915

.                                                                                              

Punktacja drużynowa dziewcząt:

1. II LO Chełm /1173 pkt./ op. Teresa Plizga
2. IV LO Chełm /961 pkt. / op. Mariola Gorec-Pędzińska
3. ZSZ Nr 1 i II LO  Włodawa /915 pkt./ op. Dorota Wiśniewska
4. ZSE i III LO  Chełm /884 pkt./ op.  Marcin Oszust
5. ZSZ nr 5 Chełm /730 pkt./ op. Jacek Siry, Mariusz Półtorak
6. I LO Chełm /696 pkt./ op. Monika  Klimkowska
7. ZSG i H  Chełm /521 pkt./ op. Bożena Szukało
8. ZST Chełm /348 pkt./ op. Dariusz Jabłoński

 

Chłopcy

Konkurencja

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

Punkty

 

100 m

1.

Karpiński Damian

11,81

131

2.

Musz Rafał

12,07

121

3.

Karwatiuk Kamil

12,83

 

 

400 m

1.

Gawroński Daniel

55,21

118

2.

Latała Piotr

57,53

100

3.

Kasprzak Damian

1:01,90

 

 

1500 m

1.

Kosyk Arkadiusz

4:25,82

96

2.

Pękała Jarosław

4:58,00

44

3.

Polkowski Rafał

5:10,12

 

Kula 6 kg

1.

Olesiejko Łukasz

11,87

133

2.

Maksymiuk Kamil

10,84

122

Kula 5 kg

3.

Kubiak Piotr

11,00

 

4.

Wasilewicz Patryk

10,47

 

 

Skok w dal

1.

Trzeciak Damian

5,95

114

2.

Kieler Radosław

5,93

113

3.

Kozigrodzki Konrad

4,93

 

 

4x100 m

 

 

1.

Trzeciak Damian

 

46,01

 

133

2.

Musz Rafał

3.

Kieler Radosław

4

Karpiński Damian

 

Razem pkt.

1225

.                                                                                              

Punktacja drużynowa chłopców:

1.      ZSZ Nr 1 i II LO  Włodawa /1225 pkt./ op. Andrzej Wysokiński
2. ZSE iIII LO  Chełm /1103 pkt./ op. Piotr Moliński 
3. II LO  Chełm /940 pkt./ op. Adam Kot
4. I LO Chełm /826 pkt./ op. Tomasz Kociuba
5. ZST  Chełm /823 pkt./ op. Zdzisław Biały
6. ZSZ nr 5 Chełm /823 pkt./ op. Mariusz Półtorak, Jacek Siry
7. ZSG i H Chełm /809 pkt./ op. Janusz Lesicki
8. IV LO Chełm /711 pkt./ op. Renata Janiuk
9. ZSB  Chełm /699 pkt./ op. Artur Wróblewski., Leszek Kołosiński

 

             Do zawodów Wojewódzkich  awansowały po dwie najlepsze szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców  w punktacji drużynowej. Zawody odbędą się w dniu 24.10.2013 r.   o godz. 10.00  w Puławach .

 

          Gratulujemy naszej młodzieży osiągniętych wyników i wspaniałej postawy na zawodach oraz trzymamy kciuki za reprezentację chłopców  naszej szkoły, która będzie rywalizowała w Puławach z najlepszymi w województwie lubelskim.

Ostatnia aktualizacja ( Saturday, 12 October 2013 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski

W skrócie

Czy wiesz, że w dniu 1 lutego 1929 r. otwarto Dokształcającą Szkołę Zawodową, była to szkoła koedukacyjna która, mieściła się w gmachu Szkoły Powszechnej nr 1 (ul. Wyzwolenia).Uczyło w niej ośmiu nauczycieli ze szkół powszechnych, nauka trwała 3 godziny dziennie, łącznie – 18 tygodniowo. W roku szkolnym 1937/38 uczęszczało do niej 73 uczniów w następujących zawodach: krawiec, kuśnierz, szewc, kamasznik, czapnik, subiekt, ślusarz, zegarmistrz, fryzjer, stolarz, cieśla, drukarz, introligator, mechanik, murarz, rzeźnik, robotnik dzienny, a także 11 niezatrudnionych.

Licznik odwiedzin
4075249