tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Nauczyciele docenieni
Nauczyciele docenieni
Napisał Sekretariat   
Środa 23 października 2013

        16 października w Zespole Szkół w Żółtańcach odbyły się uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizowane przez Kuratorium Oświaty w Lublinie. Duże grono nauczycieli z naszej szkoły zostało uhonorowane Medalami za Długoletnią Służbę i Krzyżami za Zasługi.

       Wśród odznaczonych znaleźli się: pan Jarosław Pogonowski (Srebrny Krzyż za Zasługi), p. Mariusz Czuj (Brązowy Krzyżem za Zasługi). Złoty Medal za Długoletnią Służbę otrzymali:  dyrektor szkoły p. Eugeniusz Omelczuk, p. Mirosław Trociuk (wicedyrektor szkoły) oraz p. Stanisław Kwaśniewicz (administrator niniejszego serwera WWW). Srebrnymi Medalami za Długoletnią Służbę odznaczono: p. Halinę Karpiuk, p. Beatę Opalińską- Jarząbek p. Małgorzatę Trociuk oraz p. Karola Repę. Brązowy Medal wręczono p. Renacie Wólczyńskiej.

      Wyróżnieni nauczyciele to pedagodzy z powołania, prawdziwi mistrzowie. Przygotowują młodzież do konkursów, olimpiad, realizują różnorodne projekty, podejmują cenne inicjatywy, angażują się w życie szkoły i lokalnej społeczności.

Gratulujemy.

Ostatnia aktualizacja ( Piątek 25 października 2013 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
4693862