tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Nauczyciele docenieni
Nauczyciele docenieni
Napisał Sekretariat   
Środa 23 października 2013

        16 października w Zespole Szkół w Żółtańcach odbyły się uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizowane przez Kuratorium Oświaty w Lublinie. Duże grono nauczycieli z naszej szkoły zostało uhonorowane Medalami za Długoletnią Służbę i Krzyżami za Zasługi.

       Wśród odznaczonych znaleźli się: pan Jarosław Pogonowski (Srebrny Krzyż za Zasługi), p. Mariusz Czuj (Brązowy Krzyżem za Zasługi). Złoty Medal za Długoletnią Służbę otrzymali:  dyrektor szkoły p. Eugeniusz Omelczuk, p. Mirosław Trociuk (wicedyrektor szkoły) oraz p. Stanisław Kwaśniewicz (administrator niniejszego serwera WWW). Srebrnymi Medalami za Długoletnią Służbę odznaczono: p. Halinę Karpiuk, p. Beatę Opalińską- Jarząbek p. Małgorzatę Trociuk oraz p. Karola Repę. Brązowy Medal wręczono p. Renacie Wólczyńskiej.

      Wyróżnieni nauczyciele to pedagodzy z powołania, prawdziwi mistrzowie. Przygotowują młodzież do konkursów, olimpiad, realizują różnorodne projekty, podejmują cenne inicjatywy, angażują się w życie szkoły i lokalnej społeczności.

Gratulujemy.

Ostatnia aktualizacja ( Piątek 25 października 2013 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

W skrócie

Czy wiesz, że w dniu 1 lutego 1929 r. otwarto Dokształcającą Szkołę Zawodową, była to szkoła koedukacyjna która, mieściła się w gmachu Szkoły Powszechnej nr 1 (ul. Wyzwolenia).Uczyło w niej ośmiu nauczycieli ze szkół powszechnych, nauka trwała 3 godziny dziennie, łącznie – 18 tygodniowo. W roku szkolnym 1937/38 uczęszczało do niej 73 uczniów w następujących zawodach: krawiec, kuśnierz, szewc, kamasznik, czapnik, subiekt, ślusarz, zegarmistrz, fryzjer, stolarz, cieśla, drukarz, introligator, mechanik, murarz, rzeźnik, robotnik dzienny, a także 11 niezatrudnionych.

Licznik odwiedzin
4580062