tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Nauczyciele docenieni
Nauczyciele docenieni
Napisał Sekretariat   
Wednesday, 23 October 2013

        16 października w Zespole Szkół w Żółtańcach odbyły się uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizowane przez Kuratorium Oświaty w Lublinie. Duże grono nauczycieli z naszej szkoły zostało uhonorowane Medalami za Długoletnią Służbę i Krzyżami za Zasługi.

       Wśród odznaczonych znaleźli się: pan Jarosław Pogonowski (Srebrny Krzyż za Zasługi), p. Mariusz Czuj (Brązowy Krzyżem za Zasługi). Złoty Medal za Długoletnią Służbę otrzymali:  dyrektor szkoły p. Eugeniusz Omelczuk, p. Mirosław Trociuk (wicedyrektor szkoły) oraz p. Stanisław Kwaśniewicz (administrator niniejszego serwera WWW). Srebrnymi Medalami za Długoletnią Służbę odznaczono: p. Halinę Karpiuk, p. Beatę Opalińską- Jarząbek p. Małgorzatę Trociuk oraz p. Karola Repę. Brązowy Medal wręczono p. Renacie Wólczyńskiej.

      Wyróżnieni nauczyciele to pedagodzy z powołania, prawdziwi mistrzowie. Przygotowują młodzież do konkursów, olimpiad, realizują różnorodne projekty, podejmują cenne inicjatywy, angażują się w życie szkoły i lokalnej społeczności.

Gratulujemy.

Ostatnia aktualizacja ( Friday, 25 October 2013 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi
ePUAP2
ePUAP

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
3718931