tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow "Nauka i zabawa w jednym"
"Nauka i zabawa w jednym"
Napisał Sekretariat   
Wtorek 26 listopada 2013

          19 listopada uczniowie Technikum Hotelarstwa oraz Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącym  we Włodawie mieli okazję poznać tajniki  swoich zawodów od podszewki.  Podczas szkolnego wyjazdu podglądali pracę hotelarzy i gastronomów w zamojskich hotelach:  
Hotel KORONNY ****, 
hotel Mercure ***,
Hotel Artis&SPA ****.


         Skorzystali też z oferty tego ostatniego hotelu i mogli tam , podczas pobytu w kręgielni i w hotelowym SPA, obserwować personel podczas pracy oraz ocenić serwowane przekąski jednocześnie wspaniale się bawiąc. Hotele, w których gościliśmy, zaprosiły nas do  ponownych odwiedzin, w kolejnych latach.

 

Ostatnia aktualizacja ( Wtorek 26 listopada 2013 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
5532784