tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Delegacja Liceum z Lubomla w naszej szkole
Delegacja Liceum z Lubomla w naszej szkole
Napisał Sekretariat   
Wednesday, 18 December 2013
   Dnia 11 grudnia 2013 roku przyjmowaliśmy w naszej szkole Dyrektora Liceum z Lubomla na Ukrainie Pana Władymira Dydko. Celem wizyty było zapoznanie gości z bazą dydaktyczno-wychowawczą szkoły oraz ustalenie harmonogramu i tematyki wyjazdów w ramach współpracy między naszymi szkołami.
    Odbyło się spotkanie z gronem pedagogicznym oraz wycieczka po obiektach szkolnych. Największe wrażenie zrobiła duża hala sportowa oraz ścianka wspinaczkowa naszej szkoły. Spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze z planami na przyszłość.
Ostatnia aktualizacja ( Friday, 27 December 2013 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+
Dziennik

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
3943249