tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Delegacja Liceum z Lubomla w naszej szkole
Delegacja Liceum z Lubomla w naszej szkole
Napisał Sekretariat   
Środa 18 grudnia 2013
   Dnia 11 grudnia 2013 roku przyjmowaliśmy w naszej szkole Dyrektora Liceum z Lubomla na Ukrainie Pana Władymira Dydko. Celem wizyty było zapoznanie gości z bazą dydaktyczno-wychowawczą szkoły oraz ustalenie harmonogramu i tematyki wyjazdów w ramach współpracy między naszymi szkołami.
    Odbyło się spotkanie z gronem pedagogicznym oraz wycieczka po obiektach szkolnych. Największe wrażenie zrobiła duża hala sportowa oraz ścianka wspinaczkowa naszej szkoły. Spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze z planami na przyszłość.
Ostatnia aktualizacja ( Piątek 27 grudnia 2013 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski

W skrócie

Czy wiesz, że w dniu 1 lutego 1929 r. otwarto Dokształcającą Szkołę Zawodową, była to szkoła koedukacyjna która, mieściła się w gmachu Szkoły Powszechnej nr 1 (ul. Wyzwolenia).Uczyło w niej ośmiu nauczycieli ze szkół powszechnych, nauka trwała 3 godziny dziennie, łącznie – 18 tygodniowo. W roku szkolnym 1937/38 uczęszczało do niej 73 uczniów w następujących zawodach: krawiec, kuśnierz, szewc, kamasznik, czapnik, subiekt, ślusarz, zegarmistrz, fryzjer, stolarz, cieśla, drukarz, introligator, mechanik, murarz, rzeźnik, robotnik dzienny, a także 11 niezatrudnionych.

Licznik odwiedzin
5540545