tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Delegacja Liceum z Lubomla w naszej szkole
Delegacja Liceum z Lubomla w naszej szkole
Napisał Sekretariat   
Środa 18 grudnia 2013
   Dnia 11 grudnia 2013 roku przyjmowaliśmy w naszej szkole Dyrektora Liceum z Lubomla na Ukrainie Pana Władymira Dydko. Celem wizyty było zapoznanie gości z bazą dydaktyczno-wychowawczą szkoły oraz ustalenie harmonogramu i tematyki wyjazdów w ramach współpracy między naszymi szkołami.
    Odbyło się spotkanie z gronem pedagogicznym oraz wycieczka po obiektach szkolnych. Największe wrażenie zrobiła duża hala sportowa oraz ścianka wspinaczkowa naszej szkoły. Spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze z planami na przyszłość.
Ostatnia aktualizacja ( Piątek 27 grudnia 2013 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Kuratorium Oświaty w Lublinie

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
4697279